Laistymo sistemos

Kad kiemas rūpintusi savimi pats!

Laistymo sistema gali ne tik palaistyti jūsų kieme esančius augalus ar veją paspaudus laistymo mygtuką, tačiau už jus pasirūpinti laistymo planu. Taip, išmanioji laistymo sistema pati reaguoja į oro sąlygų prognozes ir spendžia kiek ir kokiu laiku vandens išlieti.

Laistymos sistemos ne tik, kad vos pastebimos, tačiau ir pritaikomos įvairiems kiemo objektams – ar tai bus alpinariumas, veja, šiltnamis, lysvė ir t. t. Laistymo sistemą galime įrengti jau įrengtoje vejoje ar jau įrengtuose gėlynuose, kadangi įrengimui naudojama technika ir darbuotojų rankų darbas beveik nepastebimai integruos šią sistemą į jau išpuoselėtą jūsų kiemą ar sodą.

Ar laistymo sistema reikalinga? Priklauso nuo to ar norite daugiau grožėtis ar daugiau dirbti šiltomis vasaros dienomis.

Norintiems sutaupyti, konsultuojame kaip įsirengti laistymo sistemą patiems (DIY)  Parengsime individualų laistymo projektą, sukomplektuosime ir pristatysime reikalingas medžiagas, išnuomuosime kasimo įrankius, velėnos nuėmimo įrankius ir pamokinsimw vietoje kaip įsirengti atomatinę laistymo sistemą savo jėgomis